آموزشگاه وردپرس

ما در آموزشگاه وردپرس سعی داریم شما را یک متخصص همه فن حریف وردپرس کنیم

داستان آموزشگاه وردپرس

تا به حال شده که برای یاد گرفتن یه مهارت جدید در وردپرس که بتونی با اون کار خاصی بکنی، شغلی بگیری، یا پروژه‌ای انجام بدی، بین انواع سایت ها و فیلم ها و …  که واقعا نمی‌شه اطمینان کرد چه محتوایی دارن و چقدر به کار آدم میان سردرگم شده باشی؟ بله، ما هم خودمون این سردرگمی رو قبلا کشیدیم.

با وجود افزایش روز افزون استفاده از وردپرس به عنوان موفق ترین CMS موجود در ایران متاسفانه هیچ سایتی به صورت تخصصی آموزش های مرتبط با اون رو تولید نکرده  و همین موضوع باعث شده افرادی از این خلا استفاده کنن و برای کارهای جزئی وردپرس هزینه های زیادی رو از کاربران دریافت  کنن .

به خاطرهمین ما تصمیم گرفتیم که از تجربه سالها کارحرفه ای خودمون در زمینه وردپرس استفاده کنیم و یک وب سایت جامع که فقط به صورت تخصصی در زمینه ساخت فیلم آموزشی وردپرس فعالیت می کنه رو راه اندازی کنیم.

در این وب سایت شما فقط فیلم های آموزشی در زمینه های مختلف وردپرس رو می بینید و مطمئن باشین که هرچی از وردپرس رو خواستین می تونین ازما درخواست کنین .

شما از طریق لینک تماس با مامی تونین فیلم های آموزشی که شما نیاز دارید و هنوز ساخته نشده رو از ما بخواین تا در کوتاه ترین زمان ممکن ساخته و درسایت قرار بدیم .

یک تیم جوان و پرانرژی شبانه روز در حال فعالیت هستن تا بتونن بالاترین کیفیت رو در آموزش ها رعایت کرده و برای شما درهر زمینه ای از وردپرس فیلم بسازن .